Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için rezervasyon formunu doldurunuz...Bolu - Abant Turları

Abant hakkında;

Abant Çevresi çam ormanları ile kaplı, tatlı su gölü ile anılan Abant'ta, bir hafta sonu için kendinize mutlaka fırsat yaratmalısınız. Denizden 1328 metre yükseklikte, Bolu il sınırlarında bulunan doğa harikası bir tatlı su gölüdür. Dört mevsim harika manzaralar sunuyor ziyaretçilerine. İlkbahar ve sonbahar da gölün romantik tadını doyasıya yaşarsınız. Tertemiz dağ ve orman havasını içinize çekip haftanın yorgunluğunu atarsınız.

Kışın ise Aralık-Mart Dönemi boyunca Abant'ta kar hiç eksik olmaz ve siz bu dönemde Abant'a giderseniz yukarıdaki fotoğraflara benzer manzaralarla karşılaşmanız ve bu fotoğraflara benzer fotoğrafları albümünüze eklemeniz kaçırılmaz bir fırsat olacaktır. Hadi o zaman ne duruyorsunuz!.. Abant'a gidiyoruz ve tabiki fotoğraf makinemizi de unutmuyoruz.

Tur programı;

Öğlen saatlerinde Bolu' ya varıyoruz. Harika doğayı, Abant' ı gezdikten öğlen yemeğimizi yemek için yöresel lezzetleri keşfetmeye gidiyoruz. Yemeğimizi de yedikten sonra yöresel el sanatlarını incelemek için çarşıyı dolaşıyoruz. Saat 17:00 da İstanbul'a dönüş için yola çıkıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olanlar;

Ulaşım, Rehberlik, Sabah Araç içerisinde poğaça, M.suyu, Kek ikramı, Öğle Yemeği Sucuk Barbekü, Milli Park Giriş ücretleri (Abant Gölü Milli park giriş ücreti ), Tüm çevre gezileri, Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti Dışındakiler;

Yolda alınan yemek ve içecekler.

Yanınızda bulunması gerekenler;

Öncelikle rahat bir yürüyüş yapabilmeniz için spor ayakkabı,
Rahat bir eşofman veya beli sıkmayan rahat pantolonlar tercih edilmeli,
Ani hava değişimine uyabilecek Kıyafetler (Hırka, yelek),
Hava koşulları ne olursa olsun mutlaka kapşonlu bir yağmurluk,
Su ihtiyacınız için matara veya pet şişe,
Fotoğraf Makinesi ve Yeterli Sayıda Filmve Pil

Ulaşım;

Araçlar turizmde kullanılan veözel olarak turizm için tasarlanmış katılımcı sayısına göre Lüks klimalı yatar koltuklu Mercedes Trevego Tourismo ve 403, Temsa Safir ve Man Fortuna Otobüs veya 27 Kişilik İsuzu-Turkuaz ve Otokar-Sultan Midibus, 17 kişilik Mercedes Sprinter ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

Gökay Turizm ve Sizin Yöreye Kattıklarınız;

Bu yöreyi bizimle keşfiniz sonrasında el sanatlarımız ölmeyecek,
Otantik yöre mutfağı yaşayacak ve unutulanlar yeniden yaşam bulacak,
Yöre esnafı alışverişlerimiz sayesinde ayakta kalmaya devam edecek,
Pazarından alacağınız her bir ürün yöre insanına katkısağlayacak,
Herkes doğduğuyerde mutlu yaşayacak. GÖKAY TURİZM ve Sizin katkılarınızla...

Diğer Turlarımız

Diğer Hizmetlerimiz