Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için rezervasyon formunu doldurunuz...Çanakkale Turları

Çanakkale hakkında;

Çanakkale, binyıllar boyunca farklı toplumların egemenliğinde kalmış, gerek mimarisinde gerek yaşamda onlardan izler taşımaktadır. 1970'li yıllardan itibaren ile yapılmaya başlayan ticarî yatırımlarla ildeki geleneksel toplum yapısı yerini hızla modernize kent olmuştur. Ticarî yatırımlarla ulaşım kolaylaşmış ve şehrin görünümünün değişmesi böylece başlamıştır.

Tur programı;

Çanakkale Şehitlik turumuza sizleri buluşma noktalarımızdan aldıktan sonra Tekirdağ - Keşan - Gelibolu güzergahını izleyerek sabah saatlerinde Eceabat'a varıyoruz. Şehitlikleri Rehberimiz eşliğinde gezmeye başlıyoruz.

Sırasıyla; Kilitbahir Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Morto Koyu, Çanakkale Şehitleri Abidesi, Seddülbahir Yahya Çavuş Şehitliği ve Anıtı, Öğle Yemeği, Salim Mutlu Müzesi, Anzak Koyu, Tören Alanı, Kanlısırt, Avustralya Anıtı, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı, Yeni Zelanda ve Atatürk Anıtı gezileri, sonrası İstanbul'a dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

Yanınızda bulunması gerekenler;

Rahat bir eşofman veya beli sıkmayan rahat pantolonlar tercih edilmeli.
Öncelikle rahat ve topuksuz ayakkabılar veya spor ayakkabılar tercih edilmeli.
Ani hava değişimine uyabilecek Kıyafetler (Hırka, yelek,)
Hava koşulları ne olursa olsun mutlaka kapşonlu bir yağmurluk.
Su ihtiyacınız için matara veya pet şişe.
Fotoğraf Makinesi ve Yeterli Sayıda Filmve Pil
Tur Temmuz Ağustos aylarında ise Şapka ve Güneş gözlüğü güneş kremi bulundurulması önerilir.

Tur Ücretine Dahil Olanlar;

Ulaşım, Rehberlik, Sabah Restaurantta Açık Büfe kahvaltı, Öğle yemeği ,( Köfte, Patates, Pilav, Garnitür, Ayran), Müze girişleri, Tüm çevre gezileri, Dostluk ve Güleryüz...

Ulaşım;

Araçlar turizmde kullanılan veözel olarak turizm için tasarlanmış katılımcı sayısına göre Lüks klimalı yatar koltuklu 46 kişilik Mercedes-Trevego-Tourismo ve 403, Temsa-Safir ve Man-Fortuna Otobüs veya 27 Kişilik İsuzu Turkuaz ve Otokar SultanMidibus, Mercedes- Sprinterile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

Diğer Turlarımız

Diğer Hizmetlerimiz