Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için rezervasyon formunu doldurunuz...Edirne Turları

Edirne hakkında;

Şairlerin dizelerine anlam katmış, kitaplara konu olmuş, Osmanlı saltanatına ev sahipliği yapmış eski başkent Edirne, bugün üç imparatorluğun izlerini taşıyan eşsiz tarih ve mirasının yanı sıra, kendine özgü doğal ve kültürel zenginlikleriyle, bir şehirden fazlasını bekleyen ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim bahşediyor... Ayrıca Minumum 15 Kişilik gruplara İstenilen tarihlerde yapılır.

Tur programı;

Edirne turumuza Mimar Sinan'ın "Ustalık Eserim" dediği Selimiye Camii ile başlayıp; Arasta çarşısı, Üç Şerefeli ve Eski Camii, Kent Tarihi Müzesi, Bedesten ve Ali Paşa Çarşısını gezipöğleyemek molası sonrası,Sarayiçi mevkii ve Adalet Kasrı, Balkan Şehitliği, II. Beyazıd Külliyesi ve Şifahane, Karaağaç ve Tren İstasyonu, Lozan Anıtı ve Müzesi, Tunca ve Meriç Nehirleri ve Köprüleri, Şükrü Paşa Anıtı, Kıyık Tabya Balkan Harbi Müzesinin gezilmesiyle Edirne turumuz sona eriyor ve İstanbul'a dönüş için hareket ediyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olanlar;

Ulaşım, Rehberlik, Sabah Restaurantta Açık Büfe kahvaltı, Öğle yemeği ,( Köfte, Patates, Pilav, Garnitür, Ayran), Müze girişleri, Tüm çevre gezileri, Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücretine Dahil Olmayanlar;

Yolda alınan yemek ve içecekler

Yanınızda bulunması gerekenler;

Rahat bir eşofman veya beli sıkmayan rahat pantolonlar tercih edilmeli.
Öncelikle rahat ve topuksuz ayakkabılar veya spor ayakkabılar tercih edilmeli.
Ani hava değişimine uyabilecek Kıyafetler (Hırka, yelek,)
Hava koşulları ne olursa olsun mutlaka kapşonlu bir yağmurluk.
Su ihtiyacınız için matara veya pet şişe.
Fotoğraf Makinesi ve Yeterli Sayıda Film ve Pil.

Ulaşım;

Araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış katılımcı sayısına göre Lüks klimalı yatar koltuklu 46 kişilik Mercedes Trevego Tourismo ve 403, Temsa Safir ve Man Fortuna Otobüs veya 27 Kişilik İsuzu Turkuaz ve Otokar Sultan Midibus, 17 kişilik Mercedes Sprinter ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

Gökay Turizm ve Sizin Yöreye katkınız;

Bu yöreyi bizimle keşfiniz sonrasında el sanatlarımız ölmeyecek, Otantik yöre mutfağı yaşayacak ve unutulanlar yeniden yaşam bulacak. Yöre esnafı alışverişlerimiz sayesinde ayakta kalmaya devam edecek. Pazarından alacağınız her bir ürün yöre insanına katkısağlayacak. Herkes doğduğu yerde mutlu yaşayacak. GÖKAY TURİZM ve Sizin katkılarınızla...

Diğer Turlarımız

Diğer Hizmetlerimiz