Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için rezervasyon formunu doldurunuz...


Her geçen gün gelişen teknoloji ve hizmet ağına ayak uydurmak için kendimizi sürekli yeniliyoruz ve gelişen teknoloji ile yarışıyoruz...

Mercedes-Benz Travego

Radyo, Kaset ve CD çalar, TV ve DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15'' LCD monitör, Klima, Karoseri indirme kaldırma sistemi - Tempomat (hız sınırlayıcı ve sabitleyici), Çay-Kahve Makinası ve Buzdolabı.

Mercedes-Benz O 403

Radyo, Kaset ve CD çalar, TV ve DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada monitör, Klima, Çay-Kahve Makinası ve Buzdolabı.

Mitsubishi Safir

Radyo, Kaset ve CD çalar, TV ve DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada Monitör, Klima, Karoseri indirme kaldırma sistemi, Çay-Kahve Makinası ve Buzdolabı.

Mitsubishi Prestij

27+1 Koltuk kapasitesi, Radyo, Kaset ve CD çalar, DVD Player, Klima, Çay-Kahve Makinası ve Buzdolabı.

Isuzu Turkuaz

31+1 Koltuk kapasitesi, Radyo, Kaset ve CD çalar, TV ve DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), 15'' LCD monitör, Klima, Çay-Kahve Makinası ve Buzdolabı.

Isuzu Novo

Radyo, Kaset ve CD çalar, TV ve DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), 15'' LCD monitör, Klima, Çay-Kahve Makinası ve Buzdolabı.

Mercedes-Benz Sprinter

16+1 Koltuk kapasitesi, 13+1 Koltuk kapasitesi, Radyo, Kaset ve CD çalar, TV ve DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Monitör, Klima, Çay-Kahve Makinası ve Buzdolabı.

Mercedes-Benz Vito VIP

Deri Koltuk, TV ve DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), 15" LCD Monitör, Klima, Buzdolabı.

Mercedes-Benz E-Class

Standart donanımlarıyla bile LED fiber optik stoplar, taş grisi radyatör ızgarası ve yüksek kaliteli,uyumlu iç mekanı gibi görsel özellikleri ile birinci sınıf bir araçdır.

Mercedes-Benz S-Class

Yeni S Serisi şıklıkla sportmen bir zarafeti birleştiriyor. İç mekan dış görünüşün oluşturduğu izlenimi güçlendiriyor: Birlikte erişilmez bir ambiyans ve rahatlık sağlayan genişlik, çekicilik ve konfor. Sadece S Serisinin sahip olduğu bir özelliktir.