Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için rezervasyon formunu doldurunuz...Kartalkaya Turları

Kayak merkezi hakkında;

Başlangıç düzeyine uygun 2 adet yeşil pist, orta seviye kayak/snowboard kayanlar için 3 adet Mavi Pist, Orta seviye üzerindeki Kayak/Snowboard kayanlar için 3 Adet Kırmızı Pist, ileri düzeyde Kayak/Snowboard kayanlar için 4 Adet Siyah Pist bulunmaktadır. Kartalkaya'da 3 adet telesiej ve 1 adet T bar (teleski) bulunmaktadır.Aralık'ta başlayan kayak sezonu Nisan ayının başlarına doğru son bulmaktadır. Kayak dışında; snowboard, big foot, kar motosikleti, doğa yürüyüşü, dağcılık, voleybol, paintball, basketbol, futbol, hiking, bisiklet ve ATV aktiviteleri de yapılabilmektedir. Kartalkaya'da başlangıç ve orta seviye kayak/snowboard öğrenimi için uygun eğimlere ve uzunluklara sahip pistler bulunmaktadır.

Tur programı;

Sabah saatlerinde sizleri belirli noktalardan aldıktan sonra kısa Kartalkaya Kayak merkezine varıyoruz. Bembeyaz karlar altında olan Kartalkaya' dayız. Çıkışta Rehberimizin eşliğinde isteyenler kayak takımlarını kiralayıp günboyu kaymaya başlayabilirler. Kaymak isteyenlere günboyu sınırsız kayma keyfi sağlayacak skipass fişlerini almada Rehberimiz size yardımcı oluyor.

Kaymak istemeyenler kardan adam yapabilir. kartopu oynayabilir, kızakla kayabilir. Telesyej keyfi yapıp, dileyenler zirvede sıcak şarap eşliğinde sucuk-ekmek yiyebilir ve doğanın güzelliğine fotoğraf çekerek anı kalıcı kılabilir ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca kayak yapmayanlar adrenalini seven kişiler Kartalkaya' nın gizli kalmış köşelerini Kar motoru keyfi yaparak keşfedebilirler. Serbest zaman geçirebilir. Dinlence, yürüme, eğlence tercih sizin. 17:00'ye kadar Kartalkaya' dayız. Temiz dağ havasına doymuş olarak İstanbul'a dönüş yolculuğumuz için saat 17:00de aracımızın başında toplanıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olanlar;

Ulaşım, Rehberlik, Sabah Araçta poğaça, M.suyu ikramı, Tüm çevre gezileri, Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti Dışındakiler;

Yolda alınan yemek ve içecekler , Öğle Yemeği, Kayak Kıyafetleri, Sınırsız skipass ücretleri, kayak ve snowboard kiralama ücretleri.

Yanınızda Bulunması Gerekenler;

Kayak yapacaklar için kayak giysi ve ekipmanları veya kartalkayade kiralayabilirsiniz.
Rahat bir eşofman veya beli sıkmayan rahat pantolonlar tercih edilmeli.
Öncelikle rahat bir yürüyüş yapabilmeniz için mevsime uygun bot veya spor ayakkabı.
Ani hava değişimine uyabilecek kıyafetler (Hırka, yelek)
Hava koşulları ne olursa olsun mutlaka kapşonlu bir yağmurluk.
Su ihtiyacınız için matara veya pet şişe.
Fotoğraf Makinesi ve Yeterli Sayıda Film ve Pil

Ulaşım;

Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış katılımcı sayısına göre Lüks yatar koltuklu ve klimalı Sprinter Minübüs veya 27 Kişilik Isuzu Turkuaz Midibus , 45 kişilik 403, Safir veya Man Otobüs ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı garantisi verilmez .

Diğer Turlarımız

Diğer Hizmetlerimiz