Bizim için etkinlikler markaların ve kurumların kendi zaman çizelgelerini büyük resimden görme anlarıdır. 2008 yılından bugüne, biliyoruz ki markalar, bu resmin kendilerine özel olmasını diler. O “an”ın iletişim stratejisinden, destek aktivitesine ve etkinliğin yönetimine kadar her alanda markanın sesi, kokusu, rengi ve sözü geçsin istenir. 

kongre turizmini dünyanın en hızlı gelişen pazarlarından biridir.Kongreler düzenlendikleri ülke ve şehirlere yaptıkları tanıtım katkısının yanında sağladıkları gelir açısından da ülke ekonomileri içinde son derece önemli bir yer tutmaktadır.

Toplantılarınız, davet organizasyonlarınız ve kongre organizasyonlarında katılımcı profili ve sayısına göre, size alternatif havalimanı transferi , taşımacılık ve ulaşım önerileri sunarak, sizin için en uygun,ekonomik,disiplinli ve zamanında ulaşım hizmetini sağlar, size sadece işinize odaklanmak kalır. 

Eğitimli personellerimiz konuklarınızı istenildiği yerden alarak istekleri doğrultusu şehir içerisinde yönlendirmektedirler.

Gökay Turizm sektörün kongre taşıma firması olmaktan şeref duymaktadır.