Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için rezervasyon formunu doldurunuz...Personel Taşımacılığı

İstanbul gibi metropol bir şehirde;

Araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği , Trafik kurallarına uyulmaması vb. nedenler ulaşımı yaşantımızın en büyük zorluklarından biri haline getirmiştir.

Tüm Servis Sürücülerimiz,

Sorumluluk sahibi, Sabıka ve Sağlık Problemi bulunmayan, Trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, İş deneyimlerinin zirvesinde, Ticari Taşıt Kullanma Belgeli, En az 5 yıl ehliyetli, Kılık Kıyafetine özen gösteren, Güler yüzlü kişilerdir…

Tüm Servis Araçlarımız,

Koltuklarda emniyet kemeri bulunan, 0-5 yaş arasında, Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan, İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan, Konforlu,Isıtma ve Soğutma Sistemleri çalışan, Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, Mecburi teçhizat ve avadanlıkları (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazır olan, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 25/02/2004 tarihli 25384 sayılı resmi gazetede yayınlanmış Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz