Günlük, haftalık veya daha uzun süreli makam aracı ihtiyacınızı İstanbul'un kaliteli filosu ve ekibi ile karşılıyoruz. Gökay Turizm vip taşıma sizin veya konuklarınıza tam zamanlı araç ve tam zamanlı şöför tahsisiyle “Makam Aracı Kiralama” hizmeti sunuyor.

Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı bünyesinde ve elçilikler aracılığı ile ülkemize ve Türkiye'ye gelen yabancı üst düzey bürokratların ağırlanması aşamasında sizlere yardımcı olmaktayız. Konuk heyetlerin protokol hizmetlerinde uzun yıllardır deneyimlerimiz sayesinde tanınan ismi Gökay Turizm firmamız olmuştur.

Size özel makam aracı 
Yoğun trafik karmaşasından uzaklaşmak ister misiniz ? 
Son model, içi özel dizayn edilmiş araçlarımızla ister şehir içi ulaşım, isterseniz şehirler arası transfer hizmeti alabilirsiniz. Sadece sizi değil misafirlerinizi de düşünüyoruz. Değerli konuklarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz noktaya transferini gerçekleştiriyoruz. 


Yeterli düzeyde ingilizce bilgisine sahip özel giyimli ve tecrübeli kaptanlarımız, konuklarınızı yoğun trafik ortamlarından uzak güzergahlar kullanarak istediğiniz noktalara ulaştırır ve görevlerini sizin adınıza yerine getirirler. Böylece siz detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan asıl işinize gerektiği gibi odaklanabilir, misafirlerinizin gereken profesyonel hizmeti aldığından emin olabilirsiniz. 


Kamu Kurum ve Kuruluşları’ndan, özel sektöre bağlı şirketlere kadar geniş bir yelpaze için sunduğumuz Makam Aracı Tahsisi hizmetinin her türlü şartları taraflarca belirlenmektedir.